W liście z pon, 12-01-2004, godz. 22:12, Cezar Cichocki pisze: > > > > przepraszam za te powtorke wydawalo mi sie ze lista nie dziala i > > wyslalem z drugiej maszyny. > > Hmmm, czy wysłanie z innej maszyny poprawia działanie listservera? Bo > juz widziałem akrobacje związane z "pobudzaniem" MS-Exchange do pracy > poprzez wysyłanie e-maili na konto [EMAIL PROTECTED] ale to można było > zrobić z Outlooka z tej samej maszyny. > Wniosek stąd niewątpliwie jest taki że Linux jest gorszy niż Windows bo > wymaga drugiej maszyny ;-)))
oba wyslane z Linuxa, jednak jeden to PLD czyli nie mam pewnosci ze mi cos dziala po upgrade a poniewaz mail sie nie pojawial wiec zalogowalem sie na zdalna konsole i wyslalem ze zrodla. Wniosek wyciagnij sam na podstawie podobnej analogii :)) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
