ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu.
http://krzak.linux.net.pl/brzydal.jpg -- Marcin Krzyzanowski www : http://krzak.linux.net.pl email : [EMAIL PROTECTED] , [EMAIL PROTECTED] IRC : [krzyzak] @#linuxnews @#zdrowo_jebnieci __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
