ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako
standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to
wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu.

http://krzak.linux.net.pl/brzydal.jpg


-- 

Marcin Krzyzanowski
www   : http://krzak.linux.net.pl
email : [EMAIL PROTECTED] , [EMAIL PROTECTED]
IRC   : [krzyzak] @#linuxnews @#zdrowo_jebnieci

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym