W liście z pon, 12-01-2004, godz. 22:14, Paweł Sakowski pisze:
> > ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako
> > standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to
> > wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu.
> >
> > http://krzak.linux.net.pl/brzydal.jpg
>
> Ja po prostu przebudowałem freetype --without bytecode, ale przychylam
> się do pytania jak to zrobić elegancko.
ja tez mam nieelegancko ale....
$ cat .fonts.conf
<match target="pattern">
<edit name="autohint" mode="assign">
<bool>true</bool>
</edit>
</match>
--
Tomasz Witek <[EMAIL PROTECTED]>
__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles