VTAM! On Mon, Jan 12, 2004 at 10:12:33PM +0100, Marcin Krzyzanowski wrote: > W liście z pon, 12-01-2004, godz. 21:54, Marcin Krzyzanowski pisze: > > ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako > > standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to > > wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu. > > > > http://krzak.linux.net.pl/brzydal.jpg > > > > przepraszam za te powtorke wydawalo mi sie ze lista nie dziala i > wyslalem z drugiej maszyny. Hmmm, czy wysłanie z innej maszyny poprawia działanie listservera? Bo juz widziałem akrobacje związane z "pobudzaniem" MS-Exchange do pracy poprzez wysyłanie e-maili na konto [EMAIL PROTECTED] ale to można było zrobić z Outlooka z tej samej maszyny. Wniosek stąd niewątpliwie jest taki że Linux jest gorszy niż Windows bo wymaga drugiej maszyny ;-))) > __________________________________________________________ > nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
-- Cezar Cichocki CYBER Service __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
