W liście z pon, 12-01-2004, godz. 22:11, Bartosz Taudul pisze: > On Mon, Jan 12, 2004 at 09:54:50PM +0100, Marcin Krzyzanowski wrote: > > ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako > > standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to > > wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu. > man fonts-conf
i co dalej ? znajomosc zwiazana z technikami wyswietlania czcionek nie są zbyt bliskie mojemu sercu, zresztą chodzi o to ze standardowy wygląd jest nie do przyjęcia i to jest poprostu brzydkie w praktyce. Powinno byc tak jak poprzednio a jak komus sie chce to niech sobie włączy a nie odwrotnie, poprostu obecny stan pozostalych elementow - nie jest przystosowany do wykozystania tego fjuczeru dzieki czemu dostajemy poprostu brzydkie cos. Jesli to jest jeden przelacznik, a czy to jeden prelacznik zalatwia sprawe ? __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
