W liście z pon, 12-01-2004, godz. 22:11, Bartosz Taudul pisze: 
> On Mon, Jan 12, 2004 at 09:54:50PM +0100, Marcin Krzyzanowski wrote:
> > ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako
> > standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to
> > wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu.
> man fonts-conf

i co dalej ? znajomosc zwiazana z technikami wyswietlania czcionek nie
są zbyt bliskie mojemu sercu, zresztą chodzi o to ze standardowy wygląd
jest nie do przyjęcia i to jest poprostu brzydkie w praktyce. Powinno
byc tak jak poprzednio a jak komus sie chce to niech sobie włączy a nie
odwrotnie, poprostu obecny stan pozostalych elementow - nie jest
przystosowany do wykozystania tego fjuczeru dzieki czemu dostajemy
poprostu brzydkie cos. 

Jesli to jest jeden przelacznik, a czy to jeden prelacznik zalatwia
sprawe ?



__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym