> ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako
> standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to
> wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu.
> 
> http://krzak.linux.net.pl/brzydal.jpg

Ja po prostu przebudowałem freetype --without bytecode, ale przychylam
się do pytania jak to zrobić elegancko.

-- 
+----------------------------------------------------------------------+
| Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]>            Never trust a man  |
|                            who can count up to 1023 on his fingers.  |
+----------------------------------------------------------------------+


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym