> ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako > standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to > wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu. > > http://krzak.linux.net.pl/brzydal.jpg
Ja po prostu przebudowałem freetype --without bytecode, ale przychylam się do pytania jak to zrobić elegancko. -- +----------------------------------------------------------------------+ | Paweł Sakowski <[EMAIL PROTECTED]> Never trust a man | | who can count up to 1023 on his fingers. | +----------------------------------------------------------------------+ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
