On Wed, 21 Jan 2004 21:26:50 +0100 Piotr Szymanski <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Hi, > Piotr Szymanski(Wednesday 21 of January 2004 21:17): > > Powiedz lepiej jak to zrobiles, co zmieniales i gdzie dales lapowki? > Przede wszystkim chodzi mi o jadro, parametry buidla glibc, > optymalizacje > jakie dodales do rpmcflags i wszystkei zmiany jakei ogolnie > wprowadziles. kernel własna produkcja 2.6.1 vanilla + supermount-ng + fbdev patch glibc budowane z --with nptl --without dist_kernel CFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -pipe -fomit-frame-pointer CXXFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -DNDEBUG -D_REENTRANT -pipe LDFLAGS=-z combreloc zmian brak. przynajmniej nie przypominam sobie. -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
