On Wed, 21 Jan 2004 21:26:50 +0100
Piotr Szymanski <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Hi,
> Piotr Szymanski(Wednesday 21 of January 2004 21:17):
> > Powiedz lepiej jak to zrobiles, co zmieniales i gdzie dales lapowki?
> Przede wszystkim chodzi mi o jadro, parametry buidla glibc,
> optymalizacje 
> jakie dodales do rpmcflags i wszystkei zmiany jakei ogolnie
> wprowadziles.

kernel własna produkcja 2.6.1 vanilla + supermount-ng + fbdev patch
glibc budowane z --with nptl --without dist_kernel
CFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -pipe -fomit-frame-pointer
CXXFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -DNDEBUG -D_REENTRANT -pipe
LDFLAGS=-z combreloc

zmian brak. przynajmniej nie przypominam sobie.

-- 
Fryderyk Dziarmagowski

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym