Hi, Fryderyk Dziarmagowski(Wednesday 21 of January 2004 21:50): > kernel własna produkcja 2.6.1 vanilla + supermount-ng + fbdev patch Tez mysle o tym zeby uzywac wlasnego jajka, bo to w pld jest jakeis za malo pro performance.
> CFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -pipe -fomit-frame-pointer Do wszystkich dodajesz fomit-fp? > CXXFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -DNDEBUG -D_REENTRANT -pipe co robi D_REENTRANT i pipe? > LDFLAGS=-z combreloc Wszystko z tym budujesz? Dziala stabilnie, dziala szybciej (kde*,mplayer)? -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED] __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
