Hi,
Fryderyk Dziarmagowski(Wednesday 21 of January 2004 21:50):
> kernel własna produkcja 2.6.1 vanilla + supermount-ng + fbdev patch
Tez mysle o tym zeby uzywac wlasnego jajka, bo to w pld jest jakeis za malo 
pro performance.

> CFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -pipe -fomit-frame-pointer
Do wszystkich dodajesz fomit-fp?

> CXXFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -DNDEBUG -D_REENTRANT -pipe
co robi D_REENTRANT i pipe?

> LDFLAGS=-z combreloc
Wszystko z tym budujesz? Dziala stabilnie, dziala szybciej (kde*,mplayer)?
-- 
Piotr Szymanski
[EMAIL PROTECTED]

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym