On Wed, 21 Jan 2004, Fryderyk Dziarmagowski wrote: > On Wed, 21 Jan 2004 21:26:50 +0100 > Piotr Szymanski <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > Hi, > > Piotr Szymanski(Wednesday 21 of January 2004 21:17): > > > Powiedz lepiej jak to zrobiles, co zmieniales i gdzie dales lapowki? > > Przede wszystkim chodzi mi o jadro, parametry buidla glibc, > > optymalizacje > > jakie dodales do rpmcflags i wszystkei zmiany jakei ogolnie > > wprowadziles. > > kernel własna produkcja 2.6.1 vanilla + supermount-ng + fbdev patch > glibc budowane z --with nptl --without dist_kernel > CFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -pipe -fomit-frame-pointer > CXXFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -DNDEBUG -D_REENTRANT -pipe > LDFLAGS=-z combreloc > > zmian brak. przynajmniej nie przypominam sobie.
ja mam wersje gibca 0.snap.10, a ty masz 0.snap.6 poza tym mam jeszcze dorzucona flage -funroll-all-loops (ale to raczej nie ma wplywu) i calosc buduje na architekturze -march=i686. kernel to 2.6.1 (ten ostatni snap z cvsu) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
