On Wed, 21 Jan 2004 22:14:06 +0100 Piotr Szymanski <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Hi, > Fryderyk Dziarmagowski(Wednesday 21 of January 2004 21:50): > > kernel własna produkcja 2.6.1 vanilla + supermount-ng + fbdev patch > Tez mysle o tym zeby uzywac wlasnego jajka, bo to w pld jest jakeis za > malo > pro performance. w pld jajca jak wiadomo są na serwery a nie na domowy komputer (vide preempt) > > CFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -pipe -fomit-frame-pointer > Do wszystkich dodajesz fomit-fp? CFLAGS są wyexportowane więc każdy progam który pobiera je na czas kompilacji używa ich. > > CXXFLAGS -O2 -march=athlon-xp -m3dnow -DNDEBUG -D_REENTRANT -pipe > co robi D_REENTRANT i pipe? -D to deklaracja blah czegoś tam, pipa to wiadomo co jest > > LDFLAGS=-z combreloc > Wszystko z tym budujesz? Dziala stabilnie, dziala szybciej > (kde*,mplayer)? odkąd adgor przestał się zajmowac kde, aplikacje których używam pracują niestabilnie i powoli ;P nie wiem jakiej płaszczyzny porównania użyć, ale przy moim duronie 1,3 GHz, rozruch np. mozilli w 3 sek uważam za świetny wynik. rozczarowanie przyniosło OOo, które mimo optymalizacji nie wiele ruszyło do przodu. ogólnie z ntpl moja skrzynka zrobiła się bardziej responsywna, ale to i tak nie jest to co 2.4 + low latency + preempt + inne ck - na 2.6 mam około 40 bogomipsów mniej niż na 2.4 co do stabilności jedyne problemy mam z dri na r100, reszta systemu działa bez zastrzeżeń. -- Fryderyk Dziarmagowski __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
