On Tuesday 03 of February 2004 19:56, Michal Kochanowicz wrote:"To nie ja robie PLD", ale tez uwazam ze to nadmiar udziwnienia... Szczegolnie jesli chodzi o /mnt - chca walczyc z X-letnia tradycja.
IMO należy zostawić /home/services i /mnt/cdrom. A wy co sądzicie?)
jestem za. mi sie podoba tak jak jest.
-- z wyrazami szacunku, Jakub Piotr Cłapa
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
