W liście z śro, 04-02-2004, godz. 01:53, Jakub Piotr Cłapa pisze: > Wydawalo mi sie, ze rozmowa tyczy sie tego, czy warto prezestrzegac > standardu, bo jesli nie to nie mamy wogole o czym rozmawiac. :) Jesli > mamy byc zgodni z FHS 2.3 to oczywiscie musimy wymienic /mnt na /media. Mi się podoba nowy standard. Powinniśmy być zgodni. Co złego w tym, że napędy przenośne masz w /media ? To nawet bardzo dobre. W /mnt możesz mieć stałe, nfsy itp. Jak dla mnie jest OK.
-- Marcin Doliński <[EMAIL PROTECTED]> __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
