Tomasz Pala wrote:
On Tue, Feb 03, 2004 at 23:54:11 +0100, Jakub Piotr Cłapa wrote:


"To nie ja robie PLD", ale tez uwazam ze to nadmiar udziwnienia... Szczegolnie jesli chodzi o /mnt - chca walczyc z X-letnia tradycja.

Taką samą tradycją jest punkt montowania /cdrom i inne cuda w /, które widuję na dużych uniksach.


/cdrom jest evil


A ktoś powie, że stosowanie /mnt/cdrom jest evil. Ja nie oceniam, mówię
o przestrzeganiu standardu.

/cdrom robi balagan w /
/media/cdrom niczym sie nie rozni od /mnt/cdrom procz tego, ze nikt tego nie uzywa.


Wydawalo mi sie, ze rozmowa tyczy sie tego, czy warto prezestrzegac standardu, bo jesli nie to nie mamy wogole o czym rozmawiac. :) Jesli mamy byc zgodni z FHS 2.3 to oczywiscie musimy wymienic /mnt na /media.
--
z wyrazami szacunku,
Jakub Piotr Cłapa


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym