On Tue, Feb 03, 2004 at 23:54:11 +0100, Jakub Piotr Cłapa wrote:/cdrom robi balagan w /
"To nie ja robie PLD", ale tez uwazam ze to nadmiar udziwnienia... Szczegolnie jesli chodzi o /mnt - chca walczyc z X-letnia tradycja.
Taką samą tradycją jest punkt montowania /cdrom i inne cuda w /, które widuję na dużych uniksach.
/cdrom jest evil
A ktoś powie, że stosowanie /mnt/cdrom jest evil. Ja nie oceniam, mówię o przestrzeganiu standardu.
/media/cdrom niczym sie nie rozni od /mnt/cdrom procz tego, ze nikt tego nie uzywa.
Wydawalo mi sie, ze rozmowa tyczy sie tego, czy warto prezestrzegac standardu, bo jesli nie to nie mamy wogole o czym rozmawiac. :) Jesli mamy byc zgodni z FHS 2.3 to oczywiscie musimy wymienic /mnt na /media.
--
z wyrazami szacunku,
Jakub Piotr Cłapa
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
