On Tue, Feb 03, 2004 at 20:36:09 +0100, Jakub Piotr Cłapa wrote:

> "To nie ja robie PLD", ale tez uwazam ze to nadmiar udziwnienia... 
> Szczegolnie jesli chodzi o /mnt - chca walczyc z X-letnia tradycja.

Taką samą tradycją jest punkt montowania /cdrom i inne cuda w /, które
widuję na dużych uniksach.

-- 
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym