On Wed, Feb 04, 2004 at 11:49:52 +0100, Marcin Doliński wrote: > Mi się podoba nowy standard. Powinniśmy być zgodni. Co złego w tym, że > napędy przenośne masz w /media ? To nawet bardzo dobre. W /mnt możesz > mieć stałe, nfsy itp. Jak dla mnie jest OK.
To jest do dupy, bo tym samym masz dwa katalogi rozpoczynające się literą 'm' i trzeba więcej pisać do tab-completion. Dlatego u siebie kasuję /srv, /sys (bo chcę /sbin) i nie używam /media (/mnt). Przy okazji kasuję /opt, bo niepotrzebne;) -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> http://vfmg.sourceforge.net/ _______________________________________________________ złota zasada - kto się nie zna, niech się nie wypowiada
