On Tue, Feb 03, 2004 at 23:54:11 +0100, Jakub Piotr Cłapa wrote:

> >>"To nie ja robie PLD", ale tez uwazam ze to nadmiar udziwnienia... 
> >>Szczegolnie jesli chodzi o /mnt - chca walczyc z X-letnia tradycja.
> >
> >Taką samą tradycją jest punkt montowania /cdrom i inne cuda w /, które
> >widuję na dużych uniksach.
> >
> /cdrom jest evil

A ktoś powie, że stosowanie /mnt/cdrom jest evil. Ja nie oceniam, mówię
o przestrzeganiu standardu.

> /mnt/tmp. Polecam lekture 
> http://bugs.freestandards.org/cgi-bin/bugzilla/show_bug.cgi?id=27

Nie da się czytać, linijki się nie zawijają.

-- 
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym