W liście z śro, 04-02-2004, godz. 01:53, Jakub Piotr Cłapa pisze:Aktualnie w /mnt nie powinno byc podkatalogow...
Wydawalo mi sie, ze rozmowa tyczy sie tego, czy warto prezestrzegac standardu, bo jesli nie to nie mamy wogole o czym rozmawiac. :) Jesli mamy byc zgodni z FHS 2.3 to oczywiscie musimy wymienic /mnt na /media.
Mi się podoba nowy standard. Powinniśmy być zgodni. Co złego w tym, że napędy przenośne masz w /media ? To nawet bardzo dobre. W /mnt możesz mieć stałe, nfsy itp. Jak dla mnie jest OK.
Ten standard taki straszny nie jest, ale jak juz tu kilka osob slusznie zauwazylo wiele nie wnosi. Ot, takie bicie piany...
-- z wyrazami szacunku, Jakub Piotr Cłapa
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
