Marcin Doliński wrote:
W liście z śro, 04-02-2004, godz. 01:53, Jakub Piotr Cłapa pisze:

Wydawalo mi sie, ze rozmowa tyczy sie tego, czy warto prezestrzegac standardu, bo jesli nie to nie mamy wogole o czym rozmawiac. :) Jesli mamy byc zgodni z FHS 2.3 to oczywiscie musimy wymienic /mnt na /media.

Mi się podoba nowy standard. Powinniśmy być zgodni. Co złego w tym, że napędy przenośne masz w /media ? To nawet bardzo dobre. W /mnt możesz mieć stałe, nfsy itp. Jak dla mnie jest OK.

Aktualnie w /mnt nie powinno byc podkatalogow...

Ten standard taki straszny nie jest, ale jak juz tu kilka osob slusznie zauwazylo wiele nie wnosi. Ot, takie bicie piany...

--
z wyrazami szacunku,
Jakub Piotr Cłapa

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles



Odpowiedź listem elektroniczym