On Tue, 20 Apr 1999, A. M. Sikorski wrote:
[...]
ASM > Ps. A Niemcow na ogol lubie.
>
> No i jak tu nie wierzyc, ze Pan jest humorysta.
>
> AS
>
No tak, po polsku, pol zartem, pol serio. Dziekuje, ze pan zauwazyl.
A jesli chodzi o to co pan powiedzial powyzej powyzszego cytatu, to ja
nie bede odpowiadal i (dzielil wlosa na......... [przerwa "na kalkulator"]
......troje ;-) kropka.
Przede wszystkim dlatego, ze mowi pan o tym co inni mieli na mysli mowiac
co innego.
Wasza (pol nazarta a pol serio) przyzwoitka,
ASM