On Tue, 20 Apr 1999, A. M. Sikorski wrote:

[...]

ASM > Ps. A Niemcow na ogol lubie.

>
> No i jak tu nie wierzyc, ze Pan jest humorysta.
>
> AS
>

No tak, po polsku, pol zartem, pol serio.  Dziekuje, ze pan zauwazyl.

A jesli chodzi o to co pan powiedzial powyzej powyzszego cytatu, to ja
nie bede odpowiadal i (dzielil wlosa na......... [przerwa "na kalkulator"]
......troje ;-) kropka.
Przede wszystkim dlatego, ze mowi pan o tym co inni mieli na mysli mowiac
co innego.

Wasza (pol nazarta a pol serio) przyzwoitka,

ASM

Odpowiedź listem elektroniczym