From:                   Andy Mezynski <[EMAIL PROTECTED]>

> > To z jakiej paki uzyl Pan okreslenia: "no coz, ladna para"? Myslal
> > Pan o Ucie, ktora juz przedtem niezle Pan tu strofowal. Polak
> > ozeniony z Niemka?! - oto Panska zadra.
> [...]
>
> Czuje sie bardzo skrzywdzony i niewinnie posadzony. Zostalem oskarzony
> przez pania Nawrocka o nietolerowanie mieszanych malzenstw.  No coz, nigdy
> bym sie nie spodziewal.

Panie Andrzeju.

(Jesli Pan pozwoli tak zwracac sie do siebie)  Do niedawna myslalem, ze Pan
zartuje.  Tak jak ja to czesto robie; pisze zartem, a czytelnik odbiera to
smiertelnie serio.  Po tym jednak jak Pan sam oswiadczyl ze sa to uwagi
calkiem powazna, musze je rowniez z powaga przyjmowac.
Pan sie czuje bardzo skrzywdzony i niewinnie posadzony i dzielac sie z nami
swym uczuciem zupelnie pomija Pan cale i duze sedno;  kogo Pan widzi w
parze z p. Zablockim.  O to przecie Magdzie chodzilo.  No to ma ten Zablocki
zwiazek pozamalzenski, czy to jednak Uta?

Wierze, ze Panu jest przykro.  Prosze jednak pomyslec, ze Pan dosc czesto
pisze w sposob mogacy rowniez sprawic przykrosc.  Jak Pan mysli, jak moze
sie czuc Uta, czy Irek po Panskim ataku.  Na dodatek zignorowal Pan
zapewnienie o intencjach zartu i gotowosci przeprosin.  Oto co pisal Irek:

"A tak juz na powaznie: wstawilem 100 002 ":-)" , zeby bylo jasne, ze
przemawia przeze mnie nie zlosliwosc, a chec zrobienia psikusa"

Magda moim zdaniem czyni dobra robote stajac w obronie nieslusznie
atakowanych.  Biorac wlasnie pod uwage wyjasnienie Irka, to Panski atak byl
niesluszny.


>
> Probuje mnie pani zastraszyc?  Dyktowac co wolno mi pisac, a co mi
> niewlono?  Na razie grzeczna! NA RAZIE?!? Terrorem mi tu zapachnialo.
> Ciekawe co by pani Nawrocka ze mna zrobila gdyby miala wladze?

Rozumiem, ze Magdzie chodzilo o to aby piszac co sie Panu podoba nie
wiazal Pan tego z jej osoba.  Nie wiem tez wprawdzie co by Magda z Panem
zrobila bedac u wladzy, ale ja - gdybym byl - powierzyl bym Panu bardzo
odpowiedzialne stanowisko.

> Wasza nieulekniona przyzwoitka,

Z pomoca Pana Owoca jakos sobie jeszce sam daje rade.:)

>
> ASM
>
> Ps. A Niemcow na ogol lubie.

No i jak tu nie wierzyc, ze Pan jest humorysta.

AS

Odpowiedź listem elektroniczym