On Tue, 20 Apr 1999 10:02:26 -0500, Andy Mezynski wrote:

>On Tue, 20 Apr 1999, Magdalena Nawrocka wrote:
>
>> To z jakiej paki uzyl Pan okreslenia: "no coz, ladna para"? Myslal
>> Pan o Ucie, ktora juz przedtem niezle Pan tu strofowal. Polak
>> ozeniony z Niemka?! - oto Panska zadra.
>[...]
>
>Czuje sie bardzo skrzywdzony i niewinnie posadzony. Zostalem oskarzony
>przez pania Nawrocka o nietolerowanie mieszanych malzenstw.  No coz, nigdy
>bym sie nie spodziewal.  Widzi pani, pani Nawrocka, ja jestem z dosyc
>"pomieszanej" rodziny, wlaczajac w to watki niemieckie.  Ja rowniez,
>(jablko nie spada daleko od jabloni) od wielu juz lat zyje w "mieszanym"
>zwiazku (i wbrew tradycjom, to ONA nie chce  sie "wiazac" oficjalna umowa
>malzenska :-(.
>Ale nawet pomijajac moje prywatne zycie, o ktorym nigdy (prawie nigdy)
>na liscie nie pisze, nie ma pani prawa posadzac mnie o takie rzeczy.
>Moralnego prawa pani nie ma, bo zgodnie z jedna z fundamentalnych regul
>demokracji, ma pani wolnosc slowa i moze pani sie wypowiadac jak tylko
>pani chce - wlaczajac w to uzywanie wulgarnych slow - bo bardzo sie pani
>onegdaj poczula obrazona moimi uwagami na ten temat.
>
>> Niech sie wiec Pan
>> przestanie, przynajmniej w moim imieniu, podpisywac "wasza
>> przyzwoitka", bo na pewno nie od Pana uczyc mi sie przyzwoitosci.
>> Jak to sie dawniej grzecznie (na razie jestem jeszcze grzeczna)
>> mowilo - wypraszam sobie! Jasne?
>>
>
>Probuje mnie pani zastraszyc?  Dyktowac co wolno mi pisac, a co mi
>niewlono?  Na razie grzeczna! NA RAZIE?!? Terrorem mi tu zapachnialo.
>Ciekawe co by pani Nawrocka ze mna zrobila gdyby miala wladze?
>Nie jest to dla mnie jasne, i dzieki Bogu, tak juz zostanie.
>
>Wasza nieulekniona przyzwoitka,
>
>ASM
>
>Ps. A Niemcow na ogol lubie. Na ogol, bo przeciez w kazdym narodzie mozna
>znalezc "brzydkie charaktery" (nie tylko wsrod Polakow :-).
>

Prowokacja, bezczelnosc i falsz!


Magda N

Odpowiedź listem elektroniczym