Cale nieporozumienie byc moze bierze sie stad, ze ktos wnika
w relacje miedzy dwiema osobami, nie bardzo czujac tych
relacji. Gdyby mi Zablocki nawrzucal nawet od ch****, a ja
wyczulbym w tym brak serioznosci, no to my sie juz tak
z prywatnej korespondencji znamy, ze ewentualne wyrazy
oburzenia osob trzecich w mojej obronie potraktowalbym ze
wzruszeniem ramion. Co powiesz Zablocki, palancie?
Jeszcze Cie dopadne za to bla bla bla ;-))))
W kazdym razie: nie wtracajmy sie, zanim zainteresowany/a/i
nie powie/dza, ze mozna.
Andrzej
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Lenarczyk
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Irek Zablocki
- Re: Fryderykowy chlam Anna Niewiadomska
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
- Re: Fryderykowy chlam Irek Zablocki
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
- Re: Fryderykowy chlam A. M. Sikorski
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Andrzej Szymoszek
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Lucyna Artymiuk
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
