On Tue, 20 Apr 1999 14:54:33 +0000, A. M. Sikorski wrote: >From: Andy Mezynski <[EMAIL PROTECTED]> > >> Wasza nieulekniona przyzwoitka, > >Z pomoca Pana Owoca jakos sobie jeszce sam daje rade.:) > >> >> ASM >> >> Ps. A Niemcow na ogol lubie. > >No i jak tu nie wierzyc, ze Pan jest humorysta. > :))) Oglaszam ten posting, Andrzeju, za najlepszy posting roku. podtrzymana na duchu ta celna, choc wielce humorystyczna riposta jak rzadko, bardzo serdecznie, Magda N
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Irek Zablocki
- Re: Fryderykowy chlam Anna Niewiadomska
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
- Re: Fryderykowy chlam Irek Zablocki
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
- Re: Fryderykowy chlam A. M. Sikorski
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Andrzej Szymoszek
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Lucyna Artymiuk
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
