On Tue, 20 Apr 1999 14:54:33 +0000, A. M. Sikorski wrote:

>From:                   Andy Mezynski <[EMAIL PROTECTED]>
>
>> Wasza nieulekniona przyzwoitka,
>
>Z pomoca Pana Owoca jakos sobie jeszce sam daje rade.:)
>
>>
>> ASM
>>
>> Ps. A Niemcow na ogol lubie.
>
>No i jak tu nie wierzyc, ze Pan jest humorysta.
>

:))) Oglaszam ten posting, Andrzeju, za najlepszy posting roku.

podtrzymana na duchu ta celna, choc wielce humorystyczna riposta
jak rzadko, bardzo serdecznie,


Magda N

Odpowiedź listem elektroniczym