On Mon, 19 Apr 1999 16:38:20 -0500, Andy Mezynski wrote: Irek Zablocki docieka: >> >> A tak na marginesie to z kim mi do pary, bo wyrazil sie Pan >>niejasno. >> Andy Mezynski deklaruje: > >nie interesuje mnie z kim panu do pary i, > To z jakiej paki uzyl Pan okreslenia: "no coz, ladna para"? Myslal Pan o Ucie, ktora juz przedtem niezle Pan tu strofowal. Polak ozeniony z Niemka?! - oto Panska zadra. Niech sie wiec Pan przestanie, przynajmniej w moim imieniu, podpisywac "wasza przyzwoitka", bo na pewno nie od Pana uczyc mi sie przyzwoitosci. Jak to sie dawniej grzecznie (na razie jestem jeszcze grzeczna) mowilo - wypraszam sobie! Jasne? Magda N
- Fryderykowy chlam Malgorzata Zajac
- Re: Fryderykowy chlam Andrzej Szymoszek
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Lenarczyk
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Irek Zablocki
- Re: Fryderykowy chlam Anna Niewiadomska
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
- Re: Fryderykowy chlam Irek Zablocki
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
- Re: Fryderykowy chlam A. M. Sikorski
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Andrzej Szymoszek
- Re: Fryderykowy chlam Magdalena Nawrocka
- Re: Fryderykowy chlam Lucyna Artymiuk
- Re: Fryderykowy chlam Andy Mezynski
