On Mon, 19 Apr 1999 16:38:20 -0500, Andy Mezynski wrote:

Irek Zablocki docieka:
>>
>> A tak na marginesie to z kim mi do pary, bo wyrazil sie Pan
>>niejasno.
>>

Andy Mezynski deklaruje:
>
>nie interesuje mnie z kim panu do pary i,
>

To z jakiej paki uzyl Pan okreslenia: "no coz, ladna para"? Myslal
Pan o Ucie, ktora juz przedtem niezle Pan tu strofowal. Polak
ozeniony z Niemka?! - oto Panska zadra. Niech sie wiec Pan
przestanie, przynajmniej w moim imieniu, podpisywac "wasza
przyzwoitka", bo na pewno nie od Pana uczyc mi sie przyzwoitosci.
Jak to sie dawniej grzecznie (na razie jestem jeszcze grzeczna)
mowilo - wypraszam sobie! Jasne?



Magda N

Odpowiedź listem elektroniczym