At 09:47 AM 4/19/99 -0500, you wrote:
>On Mon, 19 Apr 1999, Irek Zablocki wrote:
>
>> I nic w tym dziwnego Szymoszku Andrzeju, ze nie lubisz. Gdybys byl
>> T e s c i o w a to co innego, albo romantycznym Dziewczeciem, ale
>> nie jestes i ja tez nie, i ja tez nie lubie.
>
>W tych kilku slowach, pan Zablocki pokazal jak mozna wykazac sie
>kompletnym brakiem kultury i podloscia bez uzywania wulgarnych slow.
>A przeciez rozmowa byla o gustach muzyczno-rozrywkowych. Wyglada na to,
>ze pan Zablocki po prostu lubi byc chamowatym uzywajac kazdego pretekstu
>aby "namieszac". No coz, ladna para.
>
>ASM
>
Kpisz Pan czy o droge pytasz? Prosze pamietac, ze jak Pan Bog chce kogos
ukarac to mu poczucie humoru odbiera. Rozum czasem zreszta tez. I o jaka
pare chodzi, bo jak narazie to tylko Zielone maja dwie glowy?
Pozdrowienia Anna Niewiadomska