Da, asta in cazul in care patentele se refera la soft GPL. Din cite stiu
eu (posibil sa ma insel - nu am mai pus mina pe suse de mult timp ) ei
mai au si aplicatii nongpl, care nu ar fi afectate de ce ai spus tu. 
Oricum, cred ca trebuie sa mai asteptam un pic pina vom putea evalua
toate implicatiile. Asta din simplul motiv ca inca nu se cunosc toate
detaliile afacerii.(Ce patente adica ).



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui