> Ender (care cred ca endorses CentOS si Mandriva de amu incolo, cu sau > fara Gael Duval)
Ca veni vorba, cred ca nici mandriva nu o sa stea deoparte, ca si ei au variante entarpraiz pt productele lor, asa ca trebuie sa-si gaseasca si ei o proptea :) Cit despre CentOS, poate ar fi fost mult mai productiv pt oracle sa preia CentOS (and team) in loc sa intre ca gaina in lemne intr-un domeniu pe care nu-l stapineste si probabil nu-l va stapini vreodata cum trebuie. Vali "De miine ma apuc sa ofer suport tehnic & tuning pentru Ferrari la 10% din pretul pietei " D. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
