> Ender (care cred ca endorses CentOS si Mandriva de amu incolo, cu sau
> fara Gael Duval)

Ca veni vorba, cred ca nici mandriva nu o sa stea deoparte, ca si ei au
variante entarpraiz pt productele lor, asa ca trebuie sa-si gaseasca si
ei o proptea :)
Cit despre CentOS, poate ar fi fost mult mai productiv pt oracle sa
preia CentOS (and team) in loc sa intre ca gaina in lemne intr-un
domeniu pe care nu-l stapineste si probabil nu-l va stapini vreodata cum
trebuie.


Vali "De miine ma apuc sa ofer suport tehnic & tuning pentru Ferrari la
10% din pretul pietei " D.




_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui