On 03/11/06 17:14, Tiberiu ATUDOREI wrote:
>> Până la urmă e confirmată înţelegerea? Din câte am citit ieri parcă era
>> doar un zvon. Oricum, înţelegerile astea „se cam poartă". Şi Sun a făcut
> 
> Da mai, e zvon clar.
> Zvon de prima pagina la Novell: Bridging the divide. Microsoft
> [...]
>

Oh, scuză-mă că nu m-am dus pe pe site-ul Novell întâi şi te-am obligat
să-ţi pierzi timpul scriind post-ul ăla furibund.

-- 
C. Ovidiu

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui