On 03/11/06 17:14, Tiberiu ATUDOREI wrote: >> Până la urmă e confirmată înţelegerea? Din câte am citit ieri parcă era >> doar un zvon. Oricum, înţelegerile astea „se cam poartă". Şi Sun a făcut > > Da mai, e zvon clar. > Zvon de prima pagina la Novell: Bridging the divide. Microsoft > [...] >
Oh, scuză-mă că nu m-am dus pe pe site-ul Novell întâi şi te-am obligat să-ţi pierzi timpul scriind post-ul ăla furibund. -- C. Ovidiu _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
