Nu văd ce e aşa de rău ca OpenOffice.org să fie capabil să lucreze cu noile formate MS Office.
Logic. Doar că mă gândeam că banii ăia se duceau mai bine prin alte părţi (buzunare de parlamentari UE)... Să nu mai fie nevoit să lucreze cu ele. Tai răul de la rădăcină :) _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
