Nu văd ce e aşa de rău ca OpenOffice.org să fie capabil să lucreze cu
noile formate MS Office.

Logic. Doar că mă gândeam că banii ăia se duceau mai bine prin alte
părţi (buzunare de parlamentari UE)...
Să nu mai fie nevoit să lucreze cu ele. Tai răul de la rădăcină :)



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui