On 03/11/06 18:12, Oblio wrote:
>> Nu văd ce e aşa de rău ca OpenOffice.org să fie capabil să lucreze cu
>> noile formate MS Office.
> 
> Logic. Doar că mă gândeam că banii ăia se duceau mai bine prin alte
> părţi (buzunare de parlamentari UE)...
> Să nu mai fie nevoit să lucreze cu ele. Tai răul de la rădăcină :)
> 

Crezi că Novell ar putea să facă lobby mai eficient decât Microsoft? Am
impresia că Microsoft e ăla cu buzunarele mai adânci. :D

Ambele companii trebuie să pună o pâine pe masa acţionarilor. Ăsta este
obiectivul numărul 1, 2 şi 3. Nu cred că mor ele de dragul open source
sau de dragul comunităţii Linux.

-- 
C. Ovidiu

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui