On 03/11/06 18:12, Oblio wrote: >> Nu văd ce e aşa de rău ca OpenOffice.org să fie capabil să lucreze cu >> noile formate MS Office. > > Logic. Doar că mă gândeam că banii ăia se duceau mai bine prin alte > părţi (buzunare de parlamentari UE)... > Să nu mai fie nevoit să lucreze cu ele. Tai răul de la rădăcină :) >
Crezi că Novell ar putea să facă lobby mai eficient decât Microsoft? Am impresia că Microsoft e ăla cu buzunarele mai adânci. :D Ambele companii trebuie să pună o pâine pe masa acţionarilor. Ăsta este obiectivul numărul 1, 2 şi 3. Nu cred că mor ele de dragul open source sau de dragul comunităţii Linux. -- C. Ovidiu _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
