On Mon, 2004-01-12 at 11:35, Eugen Nedelcu wrote: > Stie cineva de unde se poate cumpara in Romania o tastatura > buna, fara multimedia si alte prostii, dar cu o tehnologie > buna de apasare a tastelor? > > In ziua de azi e tot mai greu sa gasesti asa ceva.Cea mai > buna tastatura pe care o am este Logitech, dar modelele noi > se pare ca sunt din ce in ce mai proaste (a scazut calitatea > a crescut numarul de taste multimedia si rotite de scroll...) > > Pe net am gasit ceva ce pare cool desi cam piperat: > http://shop.store.yahoo.com/pfuca-store/ > > --- > Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/ > > >
Asta pare o tastatura de consola (si ca marime, si ca taste/dispunere)... --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
