Costi said:
>
> Si o sa primeasca prima clasa tot traficul, in loc sa stea in parent.
> Mare chestie.
> Vreau ca fiecare ip sa aiba clasa lui. Pe downlink merge, dar pe uplink
> nu.
>

eu sunt multimit ca o limita pe clasa si nu stiu cum sa fac limitare
altfel pe uplink pentru ca htb il folosesc la limitarea de download
ai putea incerca sa-ti faci mark pe ip-uri in iptables insa deja nu mai e
vb de htb :)

-- 
save the ozone layer

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui