Cam pe la 01/12/2004 01:21 PM, Mihai M scrise: > Daca faci nat, vei constata ca pe interfata dinspre internet nu apare nici o >adresa din LAN. >
Ei, asta-i durerea mea. -- Ce nu te omoara ti-o intareste. --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
