Cam pe la 01/12/2004 01:21 PM, Mihai M scrise:

>       Daca faci nat, vei constata ca pe interfata dinspre internet nu apare nici o 
>adresa din LAN.
>

Ei, asta-i durerea mea.

-- 
Ce nu te omoara ti-o intareste.



--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui