Cam pe la 01/12/2004 12:54 PM, Radu Radoveneanu scrise: >de ce nu vrei tu sa faci limita la uplink pe toata clasa ? in fond si la >urma urmei se imparte egal intre uploaderi ... si daca exista upload mult >si mare catre un ip/clasa de ip-uri poate fi limitat > >
Se imparte egal nr de conexiuni. Un user cu 20 de conexiuni trage mai mult decit unul cu 2 (pe DC, de exemplu). Eu vreau sa-l impart egal intre ip-uri. -- Ce nu te omoara ti-o intareste. --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
