Cam pe la 01/12/2004 12:54 PM, Radu Radoveneanu scrise:

>de ce nu vrei tu sa faci limita la uplink pe toata clasa ? in fond si la
>urma urmei se imparte egal intre uploaderi ... si daca exista upload mult
>si mare catre un ip/clasa de ip-uri poate fi limitat
>  
>

Se imparte egal nr de conexiuni. Un user cu 20 de conexiuni trage mai 
mult decit unul cu 2 (pe DC, de exemplu). Eu vreau sa-l impart egal 
intre ip-uri.


-- 
Ce nu te omoara ti-o intareste.



--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui