Cam pe la 01/12/2004 12:53 PM, Mihai M scrise:

>Nu poti sa shapuiesti traficul care "intra". 
>Cica se poate folosi IMQ pentru asa ceva, dar eu nu stiu, poate ne spune Alin 
>pentru a n-a oara cum se face
>

:))

-- 
Ce nu te omoara ti-o intareste.



--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui