Cam pe la 01/12/2004 12:53 PM, Mihai M scrise: >Nu poti sa shapuiesti traficul care "intra". >Cica se poate folosi IMQ pentru asa ceva, dar eu nu stiu, poate ne spune Alin >pentru a n-a oara cum se face >
:)) -- Ce nu te omoara ti-o intareste. --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
