Costi said:
> Cam pe la 01/12/2004 01:21 PM, Mihai M scrise:
>
>>      Daca faci nat, vei constata ca pe interfata dinspre internet nu apare
>> nici o
>>adresa din LAN.
>>
>
> Ei, asta-i durerea mea.
>
> --
ai incercat sa scoti natu si sa pui arp proxy ?
incerci ?:)

-- 
save the ozone layer

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui