Costi said: > Cam pe la 01/12/2004 01:21 PM, Mihai M scrise: > >> Daca faci nat, vei constata ca pe interfata dinspre internet nu apare >> nici o >>adresa din LAN. >> > > Ei, asta-i durerea mea. > > -- ai incercat sa scoti natu si sa pui arp proxy ? incerci ?:)
-- save the ozone layer --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
