On Mon, 12 Jan 2004 11:35:08 +0200
Eugen Nedelcu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Stie cineva de unde se poate cumpara in Romania o tastatura
> buna, fara multimedia si alte prostii, dar cu o tehnologie
> buna de apasare a tastelor?
> 
> In ziua de azi e tot mai greu sa gasesti asa ceva.Cea mai
> buna tastatura pe care o am este Logitech, dar modelele noi
> se pare ca sunt din ce in ce mai proaste (a scazut calitatea
> a crescut numarul de taste multimedia si rotite de scroll...)
> 
> Pe net am gasit ceva ce pare cool desi cam piperat:
> http://shop.store.yahoo.com/pfuca-store/
> 

Eu folosesc BTC 9000A, pentru mine este tastatura ideala :)
Nu ma deranjeaza tastele multimedia... nu-mi stau in cale,
si cu ACME le pot dresa sa faca ce vrea muschiul meu.

-- 
Loose bits sink chips.

--- 
Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/


Raspunde prin e-mail lui