On Mon, 12 Jan 2004 11:35:08 +0200 Eugen Nedelcu <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Stie cineva de unde se poate cumpara in Romania o tastatura > buna, fara multimedia si alte prostii, dar cu o tehnologie > buna de apasare a tastelor? > > In ziua de azi e tot mai greu sa gasesti asa ceva.Cea mai > buna tastatura pe care o am este Logitech, dar modelele noi > se pare ca sunt din ce in ce mai proaste (a scazut calitatea > a crescut numarul de taste multimedia si rotite de scroll...) > > Pe net am gasit ceva ce pare cool desi cam piperat: > http://shop.store.yahoo.com/pfuca-store/ > Eu folosesc BTC 9000A, pentru mine este tastatura ideala :) Nu ma deranjeaza tastele multimedia... nu-mi stau in cale, si cu ACME le pot dresa sa faca ce vrea muschiul meu. -- Loose bits sink chips. --- Detalii despre listele noastre de mail: http://www.lug.ro/
