Arhitectura <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>Adica noi suntem atat de prosti incat nu ne dam seama ca MAI INTAI este
vorba de "simboluri IN scoli", apoi PE cladiri, si la final o sa vreti sa ne
interziceti sa purtam crucea si sub camasa !
Puteti purta si 3 cruci pe sub camasa, nu va interesa pe nimeni, puteti fi
convins de acest lucru. Incetati cu toate aceste incercari de isterizare,
cadeti in absurd.
> Numai niste prosti se pot gandi sa scoata crucile si icoanele din
scoli !
Abtineti-va de la jigniri, domnule Dicu-Sava!
As vrea sa pot incheia cu "Cu stima" sau "Cu respect", dar nu pot.
Numai bine,
Alex Grigorescu
.
---------------------------------
Sponsored Link
Degrees for working adults in as fast as 1 year. Bachelors, Masters,
Associates. Top schools