Arhitectura <[EMAIL PROTECTED]> wrote:          

>Adica noi suntem atat de prosti incat nu ne dam seama ca MAI INTAI este
vorba de "simboluri IN scoli", apoi PE cladiri, si la final o sa vreti sa ne
interziceti sa purtam crucea si sub camasa !
  Puteti purta si 3 cruci pe sub camasa, nu va interesa pe nimeni, puteti fi 
convins de acest lucru. Incetati cu toate aceste incercari de isterizare, 
cadeti in absurd.



> Numai niste prosti se pot gandi sa scoata crucile si icoanele din
scoli !
  Abtineti-va de la jigniri, domnule Dicu-Sava!
  As vrea sa pot incheia cu "Cu stima" sau "Cu respect", dar nu pot.
  Numai bine,
  Alex Grigorescu










   

  
  .

 
         

 
---------------------------------
Sponsored Link

   Degrees for working adults in as fast as 1 year. Bachelors, Masters, 
Associates. Top schools

Raspunde prin e-mail lui