Lucian, se pare ca n-ai negociat cu cine trebuie. [:)] Data viitoare, insa, ai pe cine sa intrebi!
Radu Florea (www.strategicus.ro <http://www.strategicus.ro> ) --- In [email protected], "Lucian Branea" <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > > "Mii de euro", asha? > > Am banuit eu ca acestia mi-au tras o tzeapa ultima oara, dar n-am crezut ca asa rau... > > Eu personal o sa astept data de 1 februarie, sa vad 'episodul 1' - si deabia dupa aceea ma pling la Protectia Consumatorului...

