Lucian, se pare ca n-ai negociat cu cine trebuie.  [:)]  Data viitoare,
insa, ai pe cine sa intrebi!

Radu Florea (www.strategicus.ro <http://www.strategicus.ro> )

--- In [email protected], "Lucian Branea"
<[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> > "Mii de euro", asha?
>
> Am banuit eu ca acestia mi-au tras o tzeapa ultima oara, dar n-am
crezut ca asa rau...
>
> Eu personal o sa astept data de 1 februarie, sa vad 'episodul 1' - si
deabia dupa aceea ma pling la Protectia Consumatorului...

Raspunde prin e-mail lui