Ahoj, prave jsem si nahral a vypada to moc pekne: http://kubajz.kbx.cz/junk/uhul/output/x603388_x1159320_x593388_x1149320.xml.gz
coz pokryva asi 1/6 mesta Brna. Tento jeden XML ma 7MB, takze po jeho natazeni uz nejde s JOSM rozumne pracovat, na hloupych 10km ctverecnich. Pocitac je to Pent Dual 2,8GHZ/2GB ram + JAVA 1.6win. Ted je opet otazka jak dal: * zlepsi se JOSM tak aby slo pracovat i s tak velkymi datasety? * generalizujeme data tak, aby slo dale pracovat a tento vystup nechame na jindy/na jine pouziti mimo hlavni vrstvu JOSM? * vytvorime tematicke vrstvy v JOSM, tak abych treba si nestahoval/vypnul zobr. lesu, ci zjednodusil vykreslovani se zoomem? * zjednodussime klasifikaci lesa (jak jsem o tom puvodne mluvil) na napr: buk dub, nebo jen listnaty/jehlicnaty? * cokoliv jineho? PS: ctverec opet/jeste obsahuje nulove body v JTSK ha hanoj _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz