> Coz mne jeste pripomina jednu vec: budme opatrni s temi navrhy na zmeny > znaceni. Pri dovolenkovem mapovani v okoli Kremesniku (Pelhrimova) jsem > narazil na to, ze uz nektere trasy postradaji tag kct_*, coz muze v > soucasnem > stavu cinit renderum potize (napr. pro nasi mtbmap.cz - byt tam jeste > cekam > na overeni, protoze Martin ted resi problem s nastroji v ramci updatu > dat). > Takze pokud mame navrh na nove znaceni zalozene pouze na osmc:symbol, > melo > by byt jasne, ze je to "jen" navrh a taky by melo byt jasne receno, kdy > se > tento navrh preklopi do produkcniho stavu, aby se tedy daly zacit > upravovat > renderery. > > Petr > > > > > Toto je Petře IMHO dávno překonaný problém. Renderery se dávno na tag > kct_barva=* nespoléhají, > resp. jej ignorují. Konkrétně MTBmap též.
Uz mi to Martin taky psal - takze by bylo dobre to jeste pro jistotu overit na nejake takove trase. Ted jede novy update dat a snad by to do konce tydne melo dobehnout, takze pak bude prilezitost to zkontrolovat. Ale v kazdem pripade plati, ze bychom meli rict, kdy se ten navrh preklopi do provozniho (akceptovaneho) stavu, kterym se maji vsichni ridit. Protoze zatim je to jen navrh a vsichni by jeste meli pouzivat to stare znaceni. Petr _______________________________________________ Talk-cz mailing list Talk-cz@openstreetmap.org https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz