On 04/04/2010 12:18 AM, Jakub K. wrote:
> 2010/4/3 masti<[email protected]>:
>> PS: Nowe nie będą przejrzane :(
>>
>> masti
>
> Czemu nie?
> Muszą się zgadzać ze źródłami i mieć odpowiednie formatowanie inaczej
> bot nie byłby puszczony, a więc co? Kwestie techniczne? Kwestie
> techniczne chyba zawsze się da obejść?

bot oznacza tylko oznaczone wcześniej, ale może może oznaczać się sam. 
musze sprawdzić


masti

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym