On 04/04/2010 12:18 AM, Jakub K. wrote: > 2010/4/3 masti<[email protected]>: >> PS: Nowe nie będą przejrzane :( >> >> masti > > Czemu nie? > Muszą się zgadzać ze źródłami i mieć odpowiednie formatowanie inaczej > bot nie byłby puszczony, a więc co? Kwestie techniczne? Kwestie > techniczne chyba zawsze się da obejść?
bot oznacza tylko oznaczone wcześniej, ale może może oznaczać się sam. musze sprawdzić masti _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
