http://wyborcza.pl/1,75475,8100177,Sad_zdecydowal__w_muzeum_mozna_robic_zdjecia.html
Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy wtedy licencja jest w gestii fotografującego? (obiekty ktore mają mniej niż czas ich przejścia do PD) -- ~~~~~ciechan~~~~~ pozdrowiszcza :) .¸¸><((((o>¸¸.·´—`·.¸¸><((((o> _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
