> Kontynuując wątek: > > http://www.dziennik.krakow.pl/pl/region/krakow/1039078-wawel-i-muzeum-historyczne-nie-pozwalaja-na-darmowe-fotografowanie.html > > (w skrócie: > http://www.krakow4u.pl/informacje-Wawel-i-Muzeum-Historyczne-nie-pozwalaja-na-darmowe-fotografowanie-20100714-1694.html) > > Czyli jak można było przewidzieć - muzea nie spieszą się z dostosowaniem > się do wyroku. > > Cancre
Bliżej bieguna już nie ma takich problemów, a może to kwestia wysokości n.p.m. ;) W każdym bądź razie w Gdańsku był luzik z wejściem i cykaniem w muzeach i to bez opłat. przykuta _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
