> Kontynuując wątek:
> 
> http://www.dziennik.krakow.pl/pl/region/krakow/1039078-wawel-i-muzeum-historyczne-nie-pozwalaja-na-darmowe-fotografowanie.html
> 
> (w skrócie: 
> http://www.krakow4u.pl/informacje-Wawel-i-Muzeum-Historyczne-nie-pozwalaja-na-darmowe-fotografowanie-20100714-1694.html)
> 
> Czyli jak można było przewidzieć - muzea nie spieszą się z dostosowaniem 
> się do wyroku.
> 
> Cancre

Bliżej bieguna już nie ma takich problemów, a może to kwestia wysokości n.p.m. 
;)  W każdym bądź razie w Gdańsku był luzik z wejściem i cykaniem w muzeach i 
to bez opłat.

przykuta

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym