> http://wyborcza.pl/1,75475,8100177,Sad_zdecydowal__w_muzeum_mozna_robic_zdjecia.html > > Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy wtedy licencja jest w gestii > fotografującego? (obiekty ktore mają mniej niż czas ich przejścia do PD) >
O, w takim razie biorę od dziadka aparat mieszkowy i lecę robić fotkę "Czerwonego autobusu" Linkego do zilustrowania Kaczmarskiego (ostatnio jeszcze wisiał w MN w W-wie w salach wystawowych); jak się dobierze czas i przesłonę to wyjdzie nawet w muzealnym oświetleniu ... ;-) Picus viridis _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
