> http://wyborcza.pl/1,75475,8100177,Sad_zdecydowal__w_muzeum_mozna_robic_zdjecia.html
> 
> Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy wtedy licencja jest w gestii
> fotografującego? (obiekty ktore mają mniej niż czas ich przejścia do PD)
> 

O, w takim razie biorę od dziadka aparat mieszkowy i lecę robić fotkę 
"Czerwonego autobusu" Linkego do zilustrowania Kaczmarskiego (ostatnio jeszcze 
wisiał w MN w W-wie w salach wystawowych); jak się dobierze czas i przesłonę to 
wyjdzie nawet w muzealnym oświetleniu ... ;-)

Picus viridis

_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym