Dnia 6-07-2010 o godz. 15:13 kicior99 napisał(a):
> http://wyborcza.pl/1,75475,8100177,Sad_zdecydowal__w_muzeum_mozna_robic_zdjecia.html
> 
> Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy wtedy licencja jest w gestii
> fotografującego? (obiekty ktore mają mniej niż czas ich przejścia do
> PD)
Nie wiem co i jak ale za to Olgierd Rudak trochę rozłożył na kawałki co
mozna a czego nie

http://olgierd.bblog.pl/wpis,slow;kilkanascie;o;fotografowaniu;w;muzeach,44161.html#komentarze

PMG



_______________________________________________
WikiPL-l mailing list
[email protected]
https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l

Odpowiedź listem elektroniczym