Dnia 6-07-2010 o godz. 15:13 kicior99 napisał(a): > http://wyborcza.pl/1,75475,8100177,Sad_zdecydowal__w_muzeum_mozna_robic_zdjecia.html > > Nie wiem czy dobrze myślę, ale czy wtedy licencja jest w gestii > fotografującego? (obiekty ktore mają mniej niż czas ich przejścia do > PD) Nie wiem co i jak ale za to Olgierd Rudak trochę rozłożył na kawałki co mozna a czego nie
http://olgierd.bblog.pl/wpis,slow;kilkanascie;o;fotografowaniu;w;muzeach,44161.html#komentarze PMG _______________________________________________ WikiPL-l mailing list [email protected] https://lists.wikimedia.org/mailman/listinfo/wikipl-l
