On Mon, 28 Mar 2005 18:49:35 +0200, e-gore <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Witam.
> 
> Mam chyba dość banalne pytanie. Jak sprawić abym mógł zwiększyć
> rozdzielczość ekranu na 85Hz. W tej chwili przy 1024x768 odświeżanie
> wynosi jedynie 61Hz - wyższe wartości się nie pokazują w ogóle, a jest
> to bardzo męczące dla oczu. Sprzęt na pewno uciągnie więcej...
zakładając że nie edytowałeś prezedtemn /etc/X11/XF86Config-4
# dpkg-reconfigure xserver-xfree86


-- 
Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz
Powered by google.com 
[EMAIL PROTECTED]
Visit #gore at irc.freenode.net

Odpowiedź listem elektroniczym