On Mon, 28 Mar 2005 18:49:35 +0200, e-gore <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Witam. > > Mam chyba dość banalne pytanie. Jak sprawić abym mógł zwiększyć > rozdzielczość ekranu na 85Hz. W tej chwili przy 1024x768 odświeżanie > wynosi jedynie 61Hz - wyższe wartości się nie pokazują w ogóle, a jest > to bardzo męczące dla oczu. Sprzęt na pewno uciągnie więcej... zakładając że nie edytowałeś prezedtemn /etc/X11/XF86Config-4 # dpkg-reconfigure xserver-xfree86
-- Pozdrawiam, Wojciech Ziniewicz Powered by google.com [EMAIL PROTECTED] Visit #gore at irc.freenode.net

