W przypływie geiuszu e-gore nastukal: > Witam. > > Mam chyba dość banalne pytanie. Jak sprawić abym mógł zwiększyć > rozdzielczość ekranu na 85Hz. W tej chwili przy 1024x768 odświeżanie > wynosi jedynie 61Hz - wyższe wartości się nie pokazują w ogóle, a jest > to bardzo męczące dla oczu. Sprzęt na pewno uciągnie więcej... > > Pozdrawiam. Witaj! A ja proponuje posluzyc sie polecenim xorgcfg albo xorgconfig. Jesli masz nowsze X'y. Pozdrawiam Marcin
---------------------------------------------------------------------- Startuj z INTERIA.PL!!! >>> http://link.interia.pl/f1837

