Pozdrav! Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in statistiko iz prejšnjih let. In menda so podobne letošnjim vajam kot jajce jajcu.
Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje? Če imaš zapiske pred sabo, je namreč bistveno lažje spremljati vaje, ker ti ni treba prepisovati s table in napenjati ušes ... Lp, Matjaž
