Pozdrav!

Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in
statistiko iz prejšnjih let. In menda so podobne letošnjim vajam kot
jajce jajcu.

Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje?

Če imaš zapiske pred sabo, je namreč bistveno lažje spremljati vaje, ker
ti ni treba prepisovati s table in napenjati ušes ...

Lp,
Matjaž


Reply via email to