Jst jih mam, sam zaenkrat so nek na fotokopiranju, mi jih morjo vrnt.
Najd me, pa ti jih posodm :)

Lp, ana

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Matjaz
Horvat
Sent: Wednesday, November 09, 2005 10:59 AM
To: FRIClist
Subject: [Friclist] VIS

Pozdrav!

Govori se, da nekateri posedujejo zapiske iz vaj za verjetnost in
statistiko iz prejšnjih let. In menda so podobne letošnjim vajam kot
jajce jajcu.

Ima kdo te zapiske in jih je pripravljen posoditi za fotokopiranje?

Če imaš zapiske pred sabo, je namreč bistveno lažje spremljati vaje, ker
ti ni treba prepisovati s table in napenjati ušes ...

Lp,
Matjaž



__________ NOD32 1.1280 (20051108) Information __________

This message was checked by NOD32 antivirus system.
http://www.eset.com



Reply via email to