na ogledu je Kink reku, da se mormo zment kdaj bo teorija za prvi rok (mislm, da pride 25.1.). padla je ideja 31.1. je to vredu? mogoce drugi predlogi?
lp
na ogledu je Kink reku, da se mormo zment kdaj bo teorija za prvi rok (mislm, da pride 25.1.). padla je ideja 31.1. je to vredu? mogoce drugi predlogi?
lp